Главная » 2018 » Жовтень » 30 » Доповіді та майстер-класи практичних психологів Кременчука на конференції «Дитинство ХХІ століття: інноваційна освіта»
14:24

На Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дитинство ХХІ століття: інноваційна освіта» виступили з доповідями та показали майстер-клас і практичні психологи ДНЗ Кременчука.

Анастасьєва І.А. -  практичний психолог ДНЗ (ясла-садок) №63 - "Гіперактивність дитини, як психолого-педагогічна проблема".

Михайленко Ю.М. - практичний психолог ДНЗ (ясла-садок) №41 - "Фактори, що впливають на соціальний розвиток дітей та умови, які йому сприяють".

Ніжинська О.В. -  практичний психолог ДНЗ (ясла-садок) №2 комбінованого типу - "Соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків".

Писаренко Т.М. - практичний психолог ЗДО №82 - "Кінезіологія в роботі з дітьми дошкільного віку".

Майстер-клас «Гімнастика для мозку» провела практичний психолог закладу дошкільної освіти №73 Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Литкович О.А.

За необхідності, матеріали доповідей можуть бути представлені на сайті.

Просмотров: 589 | Добавил: Julia | Рейтинг: 5.0/1