Цінуймо справжній людський капітал нашого суспільства – психологічну спільноту!
Главная » 2017 » Березень » 3 » Рекомендації методичного об’єднання практичних психологів ДНЗ тема: «Психологічні особливості дитиноцентрованої педагогіки»
13:22
Рекомендації методичного об’єднання практичних психологів ДНЗ тема: «Психологічні особливості дитиноцентрованої педагогіки»

 Рекомендації методичного об’єднання практичних психологів ДНЗ тема: «Психологічні особливості дитиноцентрованої педагогіки» 

  1. Враховувати вимоги сучасної системи освіти, а саме дитиноцентризм як першопріоритетність  інтересів дитини, який передбачає орієнтацію на внутрішній розвиток, перехід від особистості до індивідуальності і далі до універсуму.
  2. Відповідно до нових умов життя, спрямовувати психологічний супровід навчально - виховного процесу на розвиток життєвих компетенцій дітей та формування соціальної мобільності і здатності до змін:

  - проводити психологічний аналіз занять як дитиноцентрованої форми організації навчально-виховного процесу в ДНЗ (Додаток 1)

   -  урізноманітнювати стимульні матеріали, використовані на занятті, враховуючи забезпечення матеріалом дітей  аудіалів, візуалів, кінестетиків.

  - підвищення психологічної культури особистості педагога як зразка для наслідування дітьми (загальна ерудованість, творчість, образно – емоційне ставлення до дітей і т.д.)

 - заохотити батьків до вивчення індивідуальних інтересів і здібностей дітей (Додаток 2) з метою формування індивідуального підходу у створенні ситуації успіху кожної дитини та активізації пізнавальних інтересів дітей

Методист КМНМЦ ЦПС                                                                   З.Г.  Коротка

Психологічні особливості дитиноцентрованої педагогіки Завантажити документ з додатками

Просмотров: 155 | Добавил: Julia | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar