Главная » 2017 » Квітень » 2 » Сьогодні Міжнародний день інформування про аутизм
Сьогодні Міжнародний день інформування про аутизм

#2квітня - всесвітній день поширення інформації про аутизм. Сьогодні Міжнародний день інформування про аутизм. Аутизм проявляється у ранньому дитинстві і характеризується вираженим, всебічним дефіцитом спілкування та соціальної взаємодії, досить обмеженими інтересами, а також часто повторюваними діями.

Цього року Міжнародний день проходить під девізом «До самостійності і правоздатності».
На жаль, українське суспільство не завжди готове приймати дітей з аутизмом. Більшість батьків категорично проти, аби такі діти товаришували чи навчалися в одному класі з їхніми дітьми. «Тримайся від такої дитини подалі!» - мантра, якої вже давно потрібно позбутися!

Кожна дитина, незалежно від діагнозу, має права і повинна бути повноцінним членом суспільства! Діти з аутизмом можуть досягати неабияких успіхів у навчанні та творчості і МОЖУТЬ бути справжніми друзями!

Підтримуйте людей з аутизмом і будьте доброзичливішими!

P.S. Організація Об’єднаних Націй проголосила 2 квітня Міжнародним днем інформування про аутизм, щоб люди з такою особливістю могли вести повноцінне життя і бути невід'ємною частиною суспільства.

*Відео - YouTube "Телеканал Чернівці"

Просмотров: 490 | Добавил: Julia | Теги: консультування, виховання, аутизм | Рейтинг: 5.0/1