Страницы: « 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 16 17 »

Как подготовить ребенка к детскому саду. Советы психолога родителям.

Мои статьи | Просмотров: 405 | Добавил: Julia | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

Гра розвиває мотиви і потреби дитини - у грі відбувається формування прагнення діяти, розвиток моральності у людських відносинах. У дитини раннього віку формується бажання дорослішати. Розвивається керування своєю поведінкою: підпорядкування своїх дій якоїсь ролі, розуміння необхідності встановлених правил, створення правил, розуміння прав та обов'язків грають, розвиток волі. Відбувається подолання егоцентризму - розвивається вміння стати на позицію іншого, яке неможливо сформувати без ігрових партнерів.

Мои статьи | Просмотров: 1884 | Добавил: Julia | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

Через пару недель для множества деток, достигших трехлетнего возраста, начнется удивительная - садиковская пора. Одновременно для части их родителей это будет благословение ("ура, наконец-то я могу выйти на работу!"), а для части - абсолютное мучение ("как там она - моя кровинушка?").

Мои статьи | Просмотров: 372 | Добавил: Julia | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

Основна задача ігор в цей період - формування емоційного контакту, довіри дітей до вихователя. Дитина повинна побачити доброго вихователя, завжди готового прийти на допомогу дитині (як мама) і цікавого партнера у грі. Емоційне спілкування виникає на основі спільних діях з посмішкою, ласкавою інтонацією проявом турботи до кожного малюка. Перші ігри повинні бути фронтальними, щоб жодна дитина не відчував себе обділена увагою. Ініціатором ігор виступає дорослий. Ігри вибираються з урахуванням ігрових можливостей дітей, місця проведення тощо.

Мои статьи | Просмотров: 672 | Добавил: Julia | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

Мои статьи | Просмотров: 473 | Добавил: Julia | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

Организация UNICEF провела эксперимент в Грузии, в котором показала, как незнакомые люди относятся к бездомным и благополучным детям. Весь смысл в том, что ребенок был один, только одет по-разному

Мои статьи | Просмотров: 337 | Добавил: Julia | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

Анкети, які допоможуть нам краще дізнатися малюків і полегшити їх життя в адаптаційний період.

Мои статьи | Просмотров: 1267 | Добавил: Julia | Дата: 16.08.2016 | Комментарии (0)

Зі вступом у дитячий садок у житті дитини відбуваються великі зміни, не завжди радісні й бажані для малюка. Пропонуємо Вам відповісти на запитання та визначити рівень готовності вашої дитини до вступу в групу дитячого навчального закладу.

Мои статьи | Просмотров: 926 | Добавил: Julia | Дата: 16.08.2016 | Комментарии (0)

О флешмобе с хештегом #янебоюсьсказать еще долго будут писать и разговаривать. Похоже, этот вопрос действительно всколыхнул общество, и, возможно, заставит что-то сдвинуться с места.

Мои статьи | Просмотров: 394 | Добавил: Julia | Дата: 14.08.2016 | Комментарии (0)

Многие из нас взаимодействуя с другими, могут чувствовать себя неловко или даже дискомфортно в связи  с тем, что собеседник не умеет общаться так, чтобы не задеть наши чувства. В таких ситуациях мы не всегда можем понять причину, которая как раз указывает на то, что это наша проблема, так как мы не сумели поставить границы при общении с человеком. В этой статье вы узнаете как правильно определять и защищать личные границы.

Мои статьи | Просмотров: 524 | Добавил: Julia | Дата: 12.08.2016 | Комментарии (0)

1-10 11-20 ... 81-90 91-100 101-110 111-120 121-130 ... 151-160 161-169