Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 16 17 »

У мультфільмах “Корисні підказки” у дотепній, іронічній та легкій для запам’ятовування формі розглядаються «несерйозні» дитячі проблеми. Дітей вчать ставити будь-які запитання, експериментувати, розмірковувати та приймати рішення і діяти у несподіваних або ж складних ситуаціях. Пропонуємо добірку кількох серій Корисних підказок на тему “Дружба”.

Мои статьи | Просмотров: 255 | Добавил: Julia | Дата: 26.03.2020 | Комментарии (0)

Для досягнення успіху в цій справі необхідно, щоб дорослий сам бачив гідності дитини, ставився до нього з повагою (а не тільки любов'ю) і вмів помічати всі його успіхи (навіть найменші). Тому вам краще заздалегідь продумати, які позитивні якості у дитини вже є, а які йому необхідно придбати.

Мои статьи | Просмотров: 291 | Добавил: Julia | Дата: 24.03.2020 | Комментарии (0)

Вереск, навіть радісний, говорить про перезбудження, і це сигнал, що гру, можливо, час припинити.

Мои статьи | Просмотров: 315 | Добавил: Julia | Дата: 24.03.2020 | Комментарии (0)

Как не стать ментором по отношению к собственному ребенку? Как научить детей самостоятельности и донести до них свои чувства? Мы провели встречу читателей с известным психологом Юлией Гиппенрейтер и записали десять советов, что не нужно делать, общаясь с ребенком.

Мои статьи | Просмотров: 325 | Добавил: Julia | Дата: 24.03.2020 | Комментарии (0)

А ваші діти вже запитували вас, що таке коронавірус? Психотерапевт Наталя Щербина дає 5 практичних порад, як знизити рівень тривожності в сім’ї, як знезаразити вірус паніки та про що слід домовитися батькам на час карантину. А наприкінці матеріалу — найдієвіший експеримент, який переконає ваших дітей, чому і як слід мити руки.

Мои статьи | Просмотров: 237 | Добавил: Julia | Дата: 24.03.2020 | Комментарии (0)

Що вас може вибити з колії? Як ви поведетеся, якщо довкола люди поводяться ірраціонально? Це залежить від частково успадкованих та частково засвоєних у дитинстві сценаріїв реагування на стрес (так званих копінг-стратегій), які 30 років тому визначив психолог Річард Лазарус. І головне — як підтримати себе, коли вмикається ця «програма», щоб почуватися впевнено та мислити тверезо?

Мои статьи | Просмотров: 280 | Добавил: Julia | Дата: 24.03.2020 | Комментарии (0)

COVID-19 — Советы по работе с детьми

Группа независимой практики Ассоциации детских психотерапевтов подготовила для своих членов конкретные рекомендации по работе с детьми и по вопросам, которые нужно решать, проводя такую работу. Настоящие рекомендации носят общий характер, ваше профессиональное суждение должно использоваться в каждом конкретном случае.

Мои статьи | Просмотров: 152 | Добавил: Julia | Дата: 24.03.2020 | Комментарии (0)

Як підтримати себе та близьких, коли втрачено почуття безпеки? Як не розпастися сім’ям, які раптом отримали так багато часу, щоб поговорити? Запитаємо у сімейної психологині Світлани Ройз.

Мои статьи | Просмотров: 260 | Добавил: Julia | Дата: 24.03.2020 | Комментарии (0)

Паніка – психічний стан людей — несвідомий, нестримний страх, викликаний небезпекою, що охоплює людину. Вірус – це загроза, і в умовах нестабільності, у тривозі за своє життя і здоров’я близьких, не рідко ми втрачаємо критичне мислення і впадаємо в панічні стани. Що можна зробити, щоб уберегти себе та корисно і безпечно провести час вдома з дітьми, в умовах ізоляції у зв’язку із загрозою розповсюдження короновірусу?

Мои статьи | Просмотров: 234 | Добавил: Julia | Дата: 23.03.2020 | Комментарии (0)

Як дотримуватися психологічної гігієни в спілкуванні з дітьми на тему пандемії, щоб зберегти психічне здоров'я дітей на період до і після карантину.

Мои статьи | Просмотров: 199 | Добавил: Julia | Дата: 23.03.2020 | Комментарии (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... 151-160 161-169