Страницы: « 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 16 17 »

... у меня достаточно мудрости и терпения, чтобы достичь того, что я хочу. Я сам принимаю свои решения.

Мои статьи | Просмотров: 457 | Добавил: Julia | Дата: 08.08.2016 | Комментарии (0)

Когда мы пытаемся научить малыша двух-трех лет читать, писать и считать, кора головного мозга перегружается, и эта несвоевременная нагрузка «истощает» подкорковые образования, которые в это время как раз находятся в активном периоде развития. Последствия такого отбора энергии могут сказаться не сразу: у вполне здорового и интеллектуально развитого ребенка в семь лет «вдруг» появляются энурез, навязчивые движения, страхи, у подростка — эмоциональные срывы, агрессия или пугающая пассивность.

Мои статьи | Просмотров: 545 | Добавил: Julia | Дата: 30.07.2016 | Комментарии (0)

Разом з казкою і театралізованою діяльністю з минулого в майбутнє. Посібник для батьків та вихователів. Упорядники:  Коротка З. Г. – методист Кременчуцького міського науково-методичного центру, центр психологічної служби. Сиволап Н.Ф.- практичний психолог ДНЗ №63. Збірник матеріалів – результат роботи центру психологічної служби та дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 63. Використання театралізованої діяльності дітей, ігротерапія, казкотерапії з метою допомогти педагогам та дітям знайти шлях до пізнання себе, досягти внутрішньої гармонії, навчити  дітей вільно виражати свої почуття, формувати навички саморегуляції емоційного стану в дорослих і дітей.

Мои статьи | Просмотров: 488 | Добавил: Julia | Дата: 21.05.2016 | Комментарии (0)

Для тих педагогів, хто хотів би осмислити взаємозв'язок і логіку в розвитку комунікативних якостей мовлення дитини з когнітивними, лінгвістичними, творчими досягненнями, представляємо додаткову інформацію про усі взаємозалежні ознаки, що виявляються в мовній поведінці, розвитку свідомості і творчих особистісних якостях. Ви можете використовувати пропоновану інформацію як реєстраційну діагностичну картку в тих випадках, коли ефективність педагогічних методів роботи хочете перевірити за динамікою мовного прогресування дитини. Методист Коротка З.Г.

Мои статьи | Просмотров: 688 | Добавил: Julia | Дата: 20.05.2016 | Комментарии (0)

Концепція критеріїв скринінгу: готовність до школи не складається з певних окремо взятих умінь і навиків дитини; вона включає насамперед глобальне переживання власної цінності, любові дитини до себе і віри дитини в можливість бути ще кращою, тобто прагнути до вдосконалення. Готовність до школи пов»язана з такою людською якістю як сміливість – це вміння ризикнути з опорою на власні сили, відсутність страху перед помилкою, можливість захистити своє «Я» від впливу іншої людини: відношення до інших людей як до партнерів. Методист Коротка З.Г.

Мои статьи | Просмотров: 566 | Добавил: Julia | Дата: 20.05.2016 | Комментарии (0)

Незважаючи на те, що практично в кожній школі Ви будете мати справу з різними вимогами до першокласників, параметри, за якими можна оцінити рівень готовності до школи, залишаються незмінними. Змінюються тільки норми, тобто рівні розвитку певних психологічних якостей. Готовність до школи може визначатися за такими параметрами: планування, контроль, мотивація, рівні розвитку інтелекту. Методист Коротка З.Г.

Мои статьи | Просмотров: 777 | Author: діагностика, скринінг | Добавил: Julia | Дата: 20.05.2016 | Комментарии (0)

По дії схожий з помаранчевим, зміцнюючий, тонізуючий, оживляють, що відкриває людини для зовнішніх позитивних впливів, допомагає продовжити гарний настрій. Це колір надії та оптимізму. Подібно червоному і оранжевому, збільшує працездатність, хоча і в меншій мірі, але на ще більший час. Благотворно впливає на творчу діяльність. Особливо відзначається його лікувальний вплив на органи травлення іпечінка. Жовтий колір посилює апетит.

Мои статьи | Просмотров: 684 | Добавил: Julia | Дата: 09.05.2016 | Комментарии (0)

Це ефективний метод впливу кольором на наш організм з метою відновлення його нормальної життєдіяльності. Вченими доведено, що колір викликає певні біохімічні реакції в тканинах людського органызму, стимулює різні залози і деякі відділи головного мозку, в тому числі і гіпофіз. Останній стимулює вироблення цілого ряду гормонів, які відповідають за обмін речовин, сон, апетит, наш емоційний стан, сексуальне збудження тощо. Інакше кажучи, те, як ми себе почуваємо, багато в чому залежить від кольорів, якими ми оточені. Тому медицина навчилася використовувати кольори на користь - для благотворного впливу на наше здоров'я.

Мои статьи | Просмотров: 588 | Добавил: Julia | Дата: 09.05.2016 | Комментарии (0)

Для того щоб мова дитини була плавною і рівною, дуже важливо вчити її плавному і спокійному видиху. Виконуйте по 2-3 вправи для розвитку мовного дихання кожен день.

Мои статьи | Просмотров: 495 | Добавил: Julia | Дата: 07.04.2016 | Комментарии (0)

Ігри з пальчиками розвивають мозок дитини, стимулюють розвиток мови, творчі здібності, фантазію.

Мои статьи | Просмотров: 455 | Добавил: Julia | Дата: 07.04.2016 | Комментарии (0)

1-10 11-20 ... 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 ... 151-160 161-169