Цінуймо справжній людський капітал нашого суспільства – психологічну спільноту!
Главная » Гостевая книга [ Добавить запись ]

Сторінки: 1
Показано 1-4 з 4 повідомлень
4. Тетяна Родік   (24.02.2016 17:16) E-mail
До уваги психологів! Актуально! В журналі "Практичний психолог: Дитячий садок"(№2, 2016 рік) корисний матеріал, як правильно психологу здійснювати заміну тимчасово відсутніх вихователів. Роз"яснення друкує начальник управління ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Антоніна Клименко. Також зазначається право психолога виконувати організаційно-методичну роботу за межами закладу (в т.ч. вдома). В роз"ясненні зауважується, що практичний психолог не може виконувати роботу за тимчасово відсутнього вихователя впродовж тієї складової робочого часу, що відводиться на організаційно-методичну роботу. А педагогічну роботу за посадою вихователя (не більше 240 годин на рік) має право виконувати в межах свого основного робочого часу!

3. Тетяна Родік   (24.02.2016 16:59) E-mail
Практичний матеріал для корекції заїкання в дошкільному віці: А.И.Захаров "Как предупредить отклонения в поведении ребенка". (Ігри-театралізації)

2. Лилия Бакирова   (28.01.2016 16:50) E-mail
Добрый день. Порекомендуйте практический материал для работы с детьми страдающих заиканием.

+1   Спам
1. Лиля Крупин [liliyakrypun]   (23.09.2015 20:10)
За якими методиками  проводити вивченнярівня розвитку емоційно-вольоваї сфери дітей старшого дошкільного віку.
Відповідь: Ліля, приводжу перелік методик, за якими можливо проводити вивчення розвитку емоційно-вольової сфери дітей старшого дошкільного віку:
Методика «Фільм-тест» Рене Жіля, «Кактус» - графічна методика М.А. Панфілової, Ставлення дитини до етичних норм (за методикою «Кольоровий тест ставлень» ) тощо. Перейдіть у розділ меню "Психологос (статті)" і перегляньте матеріали:
1. Методика "Кактус": проведення дослідження та інтерпретація результатів.
2. Тести для психолого-педагогічної діагностики дошкільнят.

Ім`я *:
WWW: