2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм (мультфільми)

2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 1 дитина зі 160 страждає розладом аутистичного спектру. І рання діагностика розладів спектру аутизму дуже важлива, щоб надати дитині необхідну підтримку.

❔Які симптоми аутизму існують

✔️Усамітнення

Дитині з аутизмом інколи складно спілкувати з однолітками, вона відчуває дискомфорт і тривогу. Тому часто діти з аутизмом віддають перевагу усамітненню.

✔️Інтерес до деталей

Дитина може приділяти увагу окремим деталям, а не самій іграшці в цілому. Наприклад, дитина не катає машинку, а годинами крутить її колесо.

✔️Повторюваність і страх змін

Діти з аутизмом можуть повторювати одну й ту саму дію протягом довгого часу: бігати по колу, вертіти щось, проговорювати одне слово годину.

✔️Проблеми з моторикою

У дитини з аутизмом можуть бути проблеми з координацією рухів, або вона ходить навшпиньки.

✔️Сенсорні проблеми
У дитини з аутизмом може бути підвищена чутливість до одягу, шуму, музики, світла, запахів, купання.

Діти з аутизмом можуть відрізнятися від інших. Вони можуть бути надзвичайно обдарованими, проте їм потрібно більше часу, щоб навчитися чомусь, що є простим для інших дітей.

Інформація: Микола Кулеба

Мультфільми

Категория: Мои статьи | Добавил: Julia (02.04.2020)
Просмотров: 369 | Теги: мультфільми, консультування, діти, аутизм, микола кулеба, всесвітній день розповсюдження інфо | Рейтинг: 5.0/1