Чудові мультфільми для усієї сім'ї

Фіксики

Фі́ксики  — анімаційний мультсеріал для всієї родини. Створений за мотивами повісті Едуарда Успенського «Гарантійні чоловічки». Мультсеріал розповідає про сім'ю фіксиків - маленьких чоловічків, які живуть всередині техніки і виправляють її поломки. Всього фіксиків в серіалі з'являється дев'ять: Татус, Мася і їхні діти Сімка і Нулик, дідусь фіксиків Дідус, а також однокласники Сімки і Нулика: Фаєр, Ігрек, Шпуля і Верта. Також в мультсеріалі беруть участь ДімДімич - восьмирічний хлопчик, в будинку якого живуть фіксики, його собака Кусачка породи чихуахуа, батьки хлопчика, павучок Жучка, Катя - подружка ДімДімича, Васька, його однокласник, і бабуся ДімДімича.

Головоломка. «Не бійся своїх емоцій»

Прекрасний мультфільм студії Pixar про емоції і їх роль в житті людини, в даному випадку – дівчинки-підлітка Райлі. Автори мультфільву використали 5 базових емоцій Радість, Печаль, Гнів, Огида, Страх, які і стали головними героями. Майстерно передано образи кожної з емоцій, а також їх вплив на вчинки і поведінку дівчинки. У мультфільмі обіграна один і з постулатів психології: ігнорування окремих емоцій, якими б негативними вони не здавалися, призводить до стресу і депресії.

В мультику показано особливий емоційний світ підлітка, а також бачимо, як відбувається процес дорослішання дівчинки і розширення її внутрішнього світу. Мультик вчить тому, що всі емоції важливі в нашому житті. Вони роблять його повноцінним, справжнім і яскравим. Важливо лише правильно їх проявляти і не приховувати, не пригнічувати в собі.

Цікавий факт: за словами режисера Піта Доктера, кожна емоція була створена на основі певного візуального образу: Радість — на зірочці, Печаль — на сльозі, Гнів — на вогняній цеглині, Страх — на натянутому нерві, Огида — на брокколі (незважаючи на те, що Піт (як він зізнався) сам дуже любить брокколі.

Пісочник

Приголомшлива нова короткометражка, в якій головний герой – пташка. Вона ще маленька і не знає, що їжу потрібно добувати. Її мама вчить її як це робити своїм прикладом, підштовхуючи крихітку до води. Це розповідь про маленьку історії успіху зі злетами і падіннями до якої призвело правильне ставлення батьків.

Ніколи не задавайся!

Відео розповідає нам історію про батька, який все життя готував і продавав сир і його дочку. Дівчинка ще з маленького віку допомагала татові. Вона разом з ним переживала радості і печалі, і особливо засмучувалася, коли той приїжджав з чергового конкурсу кулінарів без головного призу. Минув час, і батько побачив, у чому його справжня перемога.

Категория: Мои статьи | Добавил: Julia (26.03.2020)
Просмотров: 412 | Теги: НУШ, батьківство, мультфільми, розвиток, дітям, емоції, виховання, поради, діти, дошкілля, Карантин, консультування | Рейтинг: 5.0/1