Цінуймо справжній людський капітал нашого суспільства – психологічну спільноту!
Главная » 2018 » Жовтень » 30 » Секційні засідання та майстер-класи
14:23
Секційні засідання та майстер-класи

Секційні засідання проходили у 5 напрямках:
На секції 1 «Створення умов для соціалізації дошкільників: сучасний розвивальний простір дитини-дошкільника» яскравими спогадами у пам’яті учасників залишився виступ Байєр О.М. про сучасне освітнє середовище в закладі дошкільної освіти як чинник особистісного розвитку дитини.
На секції 2 «Ранній вік: тонкощі зростання» Гурковська Т.Л. у цікавій формі розкрила особливості взаємодії з дитиною раннього віку.
На секції 3 «Сучасні інноваційні технології дошкільної освіти» слухачі були захоплені виступами Гнізділової О.А. про використання методики «Ляльки з особистими історіями» у правовому вихованні старших дошкільників» та Зімакової Л.В. про проекцію світу дорослих у мультиплікаційних фільмах для дітей. Також на секції незабутніми були доповіді викладачів КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагічний коледж ім. Т.Г.Шевченка» Кучай А.І. (Інтерактивні технології та особливості їх застосування в довкіллі) та Любченко І.І. (Особливості застосування інноваційних технології особистісно-орієнтованого навчання).
На секції 4 «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні» слухачі дізнались про організаційно-методичні засади створення інклюзивно-ресурсного центру від Яременко Н.Г., директора інклюзивно-ресурсного центру №1 м.Кременчук. Запам’ятався і виступ дитячого лікаря-психіатра Кременчуцького обласного дитячого психоневрологічного санаторію «Славутич Гончаренко А.М. про розлади емоцій та поведінки дитини, як прояви хвороби, а не як недоліки виховних впливів дорослих.
На секції 5 «Підготовка фахівців дошкільної освіти в умовах зміни освітньої парадигми: досягнення, протиріччя, перспективи» слухачі були вражені виступом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти    Педагогічного
інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Половіної О.А. про підготовку майбутніх вихователів до мистецької освіти дітей дошкільного віку.

Другий день «Практичний інтенсив» пройшов у с. Потоки на базі навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит». Були представлені різні форми роботи: майстер-класи, воркшоп, соціодрама та тренінг-семінар.

Майстер-клас «Психолого-педагогічний підхід до ознайомлення зі знаковою системою на образній основі» провела к. психол. н., старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Карабаєва І.І.,. та к. психол. н., завідувач кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та гуманітарних наук Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка Яценко Т.В. Воркшоп «Дослідження мотиваційного та емоційного стану вихователів ЗДО та засоби профілактики емоційного вигорання у вихователів» провела к.психол. н., доцент, старший науковий співробітник лабораторії вікової психофізіології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Панасенко Н.М.

Соціодраму «Це – життя» провела психотерапевт, член української спілки психотерапевтів (секція системна і сімейна психотерапія) Разводовська Н.П.

Тренінг-семінар «Влив "Внутрішньої Дитини" на поведінку вихователя та вихованця» провів к. іст. н., доцент, практичний психолог, психотерапевт, майстер системного моделювання Стегній П.А.

Майстер-клас «Гімнастика для мозку» провела практичний психолог закладу дошкільної освіти №73 Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Литкович О.А.

Майстер-клас «Створення дидактичного середовища за допомогою мультимедійної презентації» провела викладач інформаційних технологій Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка Іванова Н.А.

Майстер-клас «Технологія розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку на заняттях малювання» провела старший викладач кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР Шульга Л.М.

Майстер-клас «Використання офісних додатків для створення дидактичних матеріалів у професійній діяльності сучасного вихователя» провела викладач інформаційних технологій Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка Маєвська М.Р.

Майстер-клас «Живопис туману – Сумі-е». Побачити Всесвіт через дрібниці» провела доктор філософії, магістр мистецтва, директор Кременчуцької художньої галереї, художник та митець Бойко О.О.

Майстер-класи з ручної праці  «Народна лялька-оберіг» та «Декоративна свічка з вощини» були представлені викладачами практикуму в навчальних майстернях Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка Тройніною С.О., Носкіною       Н.О., Яровою Т.П. та Івановою А.О.

Просмотров: 245 | Добавил: Julia | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar