Страницы: 1 2 3 ... 16 17 »

У простих запитаннях та відповідях буклет пояснює, що таке психічне здоров’я, чому і як варто дбати про нього, за яких симптомів слід звернутися по допомогу та як вибрати хорошого фахівця.

Мои статьи | Просмотров: 476 | Добавил: Julia | Дата: 11.10.2020 | Комментарии (0)

10 жовтня у світі щорічно відзначають День психічного здоров’я. Мета — підвищити обізнаність населення про психічний добробут та створювати позитивні зміни у сфері охорони психічного здоров’я.

Мои статьи | Просмотров: 379 | Добавил: Julia | Дата: 11.10.2020 | Комментарии (0)

Корегуючі вправи для гіперактивних дітей (відео).

Мои статьи | Просмотров: 447 | Добавил: Julia | Дата: 06.05.2020 | Комментарии (0)

«Тілесне усвідомлення» і «протитривожність» для дітей (і дорослих). Сім простих практик. Я почала помічати, що мені дедалі частіше доводиться нагадувати шестирічній доньці (якій зараз, як і багатьом дітям, бракує звичної активності, і є, звичайно, певне тло загальної тривоги): «Мені здається, ти давно не пила води? А в туалеті коли була? Відчуття, що тобі зараз прохолодно. Мені здається, ти сидиш незручно». «Тілесне усвідомлення» — це те, що дозволяє і нам, дорослим, знизити тривожність, повернути відчуття «справжнього» і контролю над побутовістю. «Усвідомлення» — активність «мережі оперативного спокою» нашого мозку — зараз допомагає впоратися з карантинним напруженням. І це те, чого було б добре навчити дітей. Чим більше тривоги і напруження, тим більше ми «розділяємося» з тілесністю. Ось про що ми домовилися з донькою.

Мои статьи | Просмотров: 575 | Добавил: Julia | Дата: 06.05.2020 | Комментарии (0)

Відбулося МО практичних психологів ЗДО в вайбер-режимі через чат Короткої З.Г.. Тема: "Дистанційна робота практичного психолога в умовах карантину".

План:

1. Дистанційні форми підвищення кваліфікації. Обмін досвідом.
  2. Психологічна просвіта через фейсбук. Обмін досвідом. Самодопомога та запобігання емоційному вигоранню в умовах самоізоляції.
  3. Обмін матеріалами.
Мои статьи | Просмотров: 564 | Добавил: Julia | Дата: 18.04.2020 | Комментарии (0)

План:

1. Дистанційні форми підвищення кваліфікації. Обмін досвідом.
  3. Обмін матеріалами.
Мои статьи | Просмотров: 2036 | Добавил: Julia | Дата: 17.04.2020 | Комментарии (0)

Як працювати з дошкільниками дистанційно.

Мои статьи | Просмотров: 577 | Добавил: Julia | Дата: 12.04.2020 | Комментарии (0)

Підбірка корисних матеріалів для психологів, педагогів, батьків.

Мои статьи | Просмотров: 478 | Добавил: Julia | Дата: 12.04.2020 | Комментарии (0)

Уже всі зрозуміли, що варіантів немає. Живемо з карантином, а карантин із нами. І нам треба подружитися. Щоб не скотитися в нудьгу чи апатію, а залишатися продуктивними й життєрадісними людьми. Як це зробити, розповідають психологи онлайн-допомоги HoldYou.

Мои статьи | Просмотров: 540 | Добавил: Julia | Дата: 12.04.2020 | Комментарии (0)

Как помочь ребенку адаптироваться, если окружающий фон тревожный.

Мои статьи | Просмотров: 543 | Добавил: Julia | Дата: 12.04.2020 | Комментарии (0)

1-10 11-20 21-30 ... 151-160 161-169