Страницы: « 1 2 ... 15 16 17

Всегда хорошее настроение – это реально, осуществимо! А восстановить душевное равновесие не так сложно, как может показаться на первый взгляд! Достаточно узнать, как это работает.  И тогда сохранять спокойствие практически в любой ситуации войдет в автоматическую привычку.

Как известно, эмоции всегда на страже нашего благополучия и дают понять, когда мы отклоняемся от дороги к счастью, успеху и гармонии. Поэтому так важно постоянно или хотя бы периодически давать отчет, в каком состоянии вы находитесь, какие чувства и эмоции в вас сейчас превалируют.

Мои статьи | Просмотров: 837 | Добавил: Julia | Дата: 21.05.2015 | Комментарии (1)

За результатами нещодавно проведеного опитування третина батьків щовечора читають своїм дітям книги. Більше половини опитаних заявили, що їхні діти проводять більшу частину часу не з книгами, а з відеоіграми і телевізором. Був також і тривожний відсоток сімей, у будинку яких взагалі відсутні книги.

Читання вашим дітям не просто приємна річ, це дуже важливо для їх розвитку. Вони будуть краще підготовлені до школи й надалі швидше зможуть засвоювати навчальну програму, а також досягати хороших успіхів у довгостроковій перспективі. Окрім того, щоденний ритуал читання, особливо перед сном, допомагає емоційному зростанню і може бути корисним і для вас, як для батьків. І ось чому.

Мои статьи | Просмотров: 516 | Добавил: Julia | Дата: 18.05.2015 | Комментарии (0)

Всі ми в дитинстві робили “Сороку-Ворону”, “Ладусі”, всі боялися “Рогату козу”, але повторювали її та лякали батьків. Пам’ятаєте?

Але не всі з нас знають, у чому сенс таких вправ. А виявляється і, навіть доказано вченими, що тонкі рухи пальців рук позитивно впливають на розвиток дитячої звуковимови та загальних інтелектуальних здібностей.

Можна не зупинятися на вже відомих вправах, підключити фантазію і вигадати своє маленьке оповідання або казочку.

У розділі “Пальчикова гімнастика” до кожного руху мається маленький віршик. Скористайтеся ним! Це буде корисно і для розвитку дрібної моторики, і для розвитку мовлення, і для розвитку уявлення.

А після того, як казочка розказана, можна намалювати тематичну картинку, виліпити персонажів казочки з пластиліну, зробити намисто для головного героя або допомогти йому пришити ґудзик.

Все, що ви вигадаєте – сподобається вашому малюку і сприятиме його розвитку.
Бажаю успіхів та творчого натхнення!

Мои статьи | Просмотров: 5248 | Добавил: Julia | Дата: 18.05.2015 | Комментарии (0)

Добре відомо, що звуки природи дуже корисні, а особливо для людей, що живуть у великих містах. Природа дає нам величезний заряд енергії, надає більше духовних і фізичних сил і творчого потенціалу, відволікає від важких думок повсякденної метушні.

Мои статьи | Просмотров: 471 | Добавил: Julia | Дата: 18.05.2015 | Комментарии (0)

Навіть ті батьки, які максимально підготовлені до виховання дітей, роблять помилки. Знання правил – це одне, а дотримання відповідних пропорцій – інше, і це теж дуже важливо. А все тому, що з кількістю турботи, хороших порад і любові теж не можна перестаратись. Далі представлені дев'ять поширених помилок дбайливих батьків, прочитайте їх, і ви, можливо, знайдете відповідь на своє запитання.

Мои статьи | Просмотров: 523 | Добавил: Julia | Дата: 18.05.2015 | Комментарии (0)

У "шкільному” житті першокласники стикаються з труднощами, невдачами, незаслуженими звинуваченнями, образами, допускають помилки, потрапляють в конфлікти, відчуваючи невпевненість. Найбільш доцільними для зняття психологічного напруження учнів молодшого шкільного віку (як вважає В.І.Шахненко) є дихальна гімнастика, фізичні навантаження, домашній затишок, спілкування з четвероногим другом, живопис, художнє слово, театр, позитивні емоції, музика та спілкування з природою. Батькам доцільно знати способи зняття психічного напруження в дітей.

Мои статьи | Просмотров: 782 | Добавил: Julia | Дата: 18.05.2015 | Комментарии (0)

Если ребенок часто обижается на других детей, то, начав разбирать ситуацию, как правило, можно увидеть любопытный момент. У таких детей крайне малый репертуар возможных реакций. Иначе говоря, они не знают, как можно отреагировать по-другому. Или знают, но не пробовали.

Почему? Потому что привычное как-то безопаснее, а новое таит в себе потенциальную опасность (не будет ли хуже?). Поэтому самая большая услуга, которую взрослые могут оказать обидчивому ребенку, – это расширить палитру его возможных реакций.

Мои статьи | Просмотров: 504 | Добавил: Julia | Дата: 18.05.2015 | Комментарии (0)

Иногда нам хочется покричать на детей. Обычно этот импульс исходит в моменты эмоциональных вспышек, разочарования или истерики. При этом большинство из нас понимает, что крики и наказания ни к чему хорошему не приведут. Они уменьшают доверие ребенка к нам и, что еще хуже, вредят его самооценке. В конечном счете это приводит к еще большим проблемам с поведением.

Вместо этого в процессе воспитания стоит создавать для детей разумные границы и сочувствовать им, ведь путь познания всего нового очень непрост. Тогда они вырастут уверенными в себе и эмоционально здоровыми взрослыми. Кроме того, это упростит твою родительскую задачу.

С помощью этой статьи ты сможешь растить детей без криков и наказаний. Ты узнаешь, что нужно делать родителям для того, чтобы контролировать собственные негативные эмоции.

Мои статьи | Просмотров: 484 | Добавил: Julia | Дата: 10.05.2015

Шалва Александрович Амонашвили – один из знаменитой плеяды педагогов-новаторов, во времена господства авторитарной педагогики провозгласивших личностный подход к обучению. Продолжая идеи Сухомлинского, Вернадского, Макаренко Амонашвили призывает в каждом ребенке видеть воплощение высшего замысла творца.

Мои статьи | Просмотров: 683 | Добавил: Julia | Дата: 27.04.2015

1-10 11-20 ... 141-150 151-160 161-169