Главная » 2019 » Листопад » 10 » Майстер-клас «Здоров’язберігаючі технології виховання дітей дошкільного віку»
Майстер-клас «Здоров’язберігаючі технології виховання дітей дошкільного віку»

Здоров'язбегігаючі технології,що створюють безпечні умови для організації раціонального виховного процесу в Закладах дошкільної освіти.Саме з такої чудової нагоди зібралися практичні психологи для обговорення цієї теми в ЗДО №41. Реалізація здоров'язбегігаючих технології передбачає не тільки соціально-психологічне благополуччя дошкільнят,а і поповнення ресурсів педагогічних працівників.Саме над цим і працюють психологи,виконуючи різноманітні вправи.

Презентація (в форматі pdf) "Здоров'язберігаючі технології, що створюють безпечні умови для організації раціонального виховного процесу" Підготувала практичний психолог ЗДО №41 Михайленко Ю.М. Відкрити презентацію

Буклет "Синдром емоційного вигорання" Підготувала практичний психолог ЗДО №41 Михайленко Ю.М. Відкрити буклет

Просмотров: 819 | Добавил: Julia | Теги: вправи, педагоги, консультування, здоров'я, арт-терапія, батьки, здоров’язберігаючі технології, здо, розвиток, діти, кінезіологія, музикотерапія | Рейтинг: 5.0/1