Страницы: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 »

Ви стурбовані раптовою зміною поведінки вашої дитини? Хочете достукатись до неї, але відчуваєте, що між вами виник емоційний розлад? Вам важко зрозуміти її перепади настрою, і ви турбуєтеся, чи не викликані вони вашим підходом до дисципліни? Ви чули термін «моральне знущання над дітьми» й хочете знати, чи могли ви самі або хто-небудь з оточення дитини вчинити з нею подібним чином, ненавмисно або, можливо, навіть навмисно?

Мои статьи | Просмотров: 301 | Добавил: Julia | Дата: 15.09.2019 | Комментарии (0)

Уявіть себе дитиною, якій погрожують або на яку кричать через незначну помилку. Що б ви відчували в такій ситуації? Сором? Приниження? Страх припуститися помилки ще раз і бути за це покараним? Можливо, ви б відчували, що вас не люблять? Вербальне насильство, або усні образи, – одна з найпоширеніших форм насильства над дітьми. І батьки часто ігнорують це, видаючи вербальне насильство за «дисциплінування» або «суворі прояви любові». Розгляньмо наслідки, до яких може призвести вербальне насильство в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Мои статьи | Просмотров: 291 | Добавил: Julia | Дата: 15.09.2019 | Комментарии (0)

Переважна більшість дорослих, які чинять насильство над своїми дітьми, в дитинстві самі зазнавали насильницьких дій. Ставши батьками, вони починають застосовувати ті ж методи виховання, що й їхні батьки. Крім того, насильство стає наслідком життєвих негараздів, від яких потерпає людина, тому дорослі виливають свій гнів і розчарування на дітей навіть без наміру їм зашкодити.

Мои статьи | Просмотров: 424 | Добавил: Julia | Дата: 15.09.2019 | Комментарии (0)

Насильство над дітьми - проблема, яка завжди існувала і скоріш за все, ще дуже довго буде існувати у сучасному суспільстві. Сучасність демонструє такі його приклади, як смерть дітей від голоду, загибель їх під час бомбардувань і обстрілу, міжнародних конфліктів, вбивство в таборах біженців, на побутовому ґрунті. Нерідкі і такі форми насильства, як торгівля дітьми, залучення до жебрацтва, проституція, економічна експлуатація, позбавлення житла, коштів для існування, зневага потребами й інтересами. Діти є найнезахищенішою і найуразливішою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Саме з їх провини діти стають жертвами домашнього насильства, опиняються в зонах стихійних і природних катастроф, військових дій тощо.

Мои статьи | Просмотров: 329 | Добавил: Julia | Дата: 15.09.2019 | Комментарии (0)

Що таке “емпатія” і чому вона важлива?

“Емпатія” – це здатність сприймати точку зору іншого і регулювати власні емоційні реакції відповідно до цього. Емпатія сприяє емоційній стабільності, стійкості, покращує здатність долати труднощі, налагоджувати соціальні зв’язки та підвищує загальний рівень задоволеності життям. Емпатія є навичкою, яку варто розвивати в наших дітях, але як нам впоратися із таким завданням?

Мои статьи | Просмотров: 331 | Добавил: Julia | Дата: 05.05.2019 | Комментарии (0)

Чудовий мультфільм, що доступно розказує про аутизм та прийняття людей з аутизмом.

Мои статьи | Просмотров: 386 | Добавил: Julia | Дата: 20.04.2019 | Комментарии (0)

Спецпроект с детским и семейным психологом Светланой Ройз. «Околошкольное ребенковедение» состоит из 7 блоков — с играми, практиками адаптации к школе (садику), трансформации тревоги, агрессии, секретами возвращения концентрации внимания, «направления» активности на перемене и «вхождения» в урок. А также — практическими мыслями с заботой о самом учителе, воспитателе, родителе.

Мои статьи | Просмотров: 432 | Добавил: Julia | Дата: 29.09.2018 | Комментарии (0)

До Нового року залишився місяць, а це означає, що настав час підбивати підсумки й позбуватися речей, які заважають досягати власних цілей і бути щасливими.

У кожного з нас в житті бувають дні, коли все йде не так, як ми планували. Інколи через це опускаються руки, ми занепадаємо духом і не хочемо рухатись далі. Саме в такі моменти цей список із 20 речей слугуватиме вам нагадуванням про те, до чого варто прагнути щодня.

Мои статьи | Просмотров: 419 | Добавил: Julia | Дата: 12.12.2017 | Комментарии (0)

Невеликі проблеми з розвитком мовлення дитини батьки цілком можуть вирішити самостійно, без допомоги логопеда. Для цього існують спеціальні вправи для розвитку мовлення дитини. Вони нескладні у виконанні і можуть проводитися з будь-яким малюком.

Мои статьи | Просмотров: 629 | Добавил: Julia | Дата: 12.12.2017 | Комментарии (0)

Про розвиток уваги у дітей ми з вами вже говорили у попередніх статтях, сьогодні зупинимося конкретно на розвитку зорової уваги у дітей. Сьогодні ми пропонуємо зупинитися на практичних заняттях - до вашої уваги вправи на та ігри на розвиток зорової уваги у дітей.

Мои статьи | Просмотров: 549 | Добавил: Julia | Дата: 25.11.2017 | Комментарии (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 ... 151-160 161-169