Главная » 2020 » Березень » 01

Відбувся семінар практичних психологів ЗДО «Психологічна безпека освітнього середовища, як умова збереження здоров’я дітей і педагогів». Щирі вітання і велика подяка пані Тетяні за участь у семінарі дошкільної психологічної служби. Це нас надихає на подальшу співпрацю по формуванню безпечного освітнього середовища, як фактору зберігання психічного здоров'я дітей і педагогів.

Просмотров: 587 | Добавил: Julia | Дата: 01.03.2020 | Комментарии (0)

Професія педагога одна з тих, де синдром емоційного вигоряння є найбільш поширеним. Методисти ЗДО на тренінгу «Подолаємо стрес разом», де були використані антистресові методики, вправи на зняття психічної напруги. Всі активні і позитивні!

Просмотров: 492 | Добавил: Julia | Дата: 01.03.2020 | Комментарии (0)

Відбулося засідання клубу ПП дошкільної психологічної служби: «Дитина дзеркало дорослого світу. Негативні емоції: стримувати чи відреагувати?» Велика подяка ЗДО №35 за комфорт і чудові умови для роботи практичних психологів. Задоволення і бажання удосконалення, а це величезний ресурс.

Практичні психологи спіл ... Читати далі »

Просмотров: 587 | Добавил: Julia | Дата: 01.03.2020 | Комментарии (0)