Разом з казкою і театралізованою діяльністю з минулого в майбутнє

Разом з казкою і театралізованою діяльністю з минулого в майбутнє. Посібник для батьків та вихователів. Упорядники:  Коротка З. Г. – методист Кременчуцького міського науково-методичного центру, центр психологічної служби. Сиволап Н.Ф.- практичний психолог ДНЗ №63. Збірник матеріалів – результат роботи центру психологічної служби та дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 63. Використання театралізованої діяльності дітей, ігротерапія, казкотерапії з метою допомогти педагогам та дітям знайти шлях до пізнання себе, досягти внутрішньої гармонії, навчити  дітей вільно виражати свої почуття, формувати навички саморегуляції емоційного стану в дорослих і дітей.

Збірник складається з матеріалів, що допоможуть вихователям і практичним психологам ознайомитися з базовими положеннями казкотерапії, а також запровадженні тренінгові вправи для розвитку творчості педагогів, зняття синдрому емоційного вигорання, переорієнтації педагогічної поведінки, розвитку здатності бачити ситуацію з різних сторін, та виявлення різних моделей поведінки в реальному житті.

Разом з казкою і театралізованою діяльністю з минулого в майбутнє Закачати збірник

Категория: Мои статьи | Добавил: Julia (21.05.2016)
Просмотров: 491 | Рейтинг: 5.0/1