Страницы: « 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 »

Чи звертали ви коли-небудь увагу на вашу реакцію на похвалу? Як правило, якщо ми чуємо слова похвали, ми проявляємо чудеса скромності, починаємо самі себе критикувати, заперечувати власні заслуги, а головне - намагаємося стати ще кращими. А якщо нас критикують? Починаємо захищатися, виправдовуватися, але ніяк не намагаємося виправитися. З дітьми все відбувається майже так само, але не завжди. Іноді ми хвалимо дитину, а вона у відповідь різко відповідає або вимагає ще більшої похвали. Проблема в тому, що хвалити потрібно правильно. У статті йдеться про основні принципи похвали. Зауважимо, що ці принципи спілкування працюють з дітьми будь-якого віку, оскільки вони є однією зі складових взаємовідносин між батьками і дітьми, а не просто психологічними принципами похвали або критики людей.

Мои статьи | Просмотров: 775 | Добавил: Julia | Дата: 03.12.2016 | Комментарии (0)

Методичні прийоми для проведення діагностичного обстеження дитини повинні бути по можливості короткими - експрес-методиками, зручними для швидкого вивчення тієї чи іншої сфери особистості дитини.

Мои статьи | Просмотров: 1263 | Добавил: Julia | Дата: 02.12.2016 | Комментарии (0)

Усі батьки хочуть виростити здорову, розумну і щасливу дитину. Але не завжди обраний стиль виховання відповідає цим цілям. І в нашій статті ми розглянемо основні помилки, яких припускаються батьки під час виховання дітей - топ-10 негативних фраз, які можуть скалічити особистість дитини, спотворити її уявлення про саму себе, негативно вплинути на самооцінку і майбутні досягнення. Як уникнути помилок в такій складній справі, як виховання власних дітей? Як не дати дитині відчути себе недолюбленою, небажаною, як не виростити закомплексовану, примхливу і залежну особистість? Уникнути помилок можна! Читайте і дбайте про долю свого малюка вже зараз.

Мои статьи | Просмотров: 358 | Добавил: Julia | Дата: 02.12.2016 | Комментарии (0)

Иногда педагогу бывает нужно понять, насколько комфортно чувствуют себя в группе его воспитанники. Самый удобный вариант в этом случае — предложить детям нарисовать рисунок на тему «Я в своей группе детского сада». Это не отнимет у воспитателя много времени в течение рабочего дня, а поразмыслить над результатами он может и на досуге.

Мои статьи | Просмотров: 551 | Добавил: Julia | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

Методика позволяет определить особенности эмоционального состояния ребёнка: нормальное или пониженное настроение, состояния тревоги, страха, удовлетворительную или низкую адаптацию в новой или привычной, социальной среде.

Мои статьи | Просмотров: 2014 | Добавил: Julia | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

Цель: получить общее представление о позитивном или негативном эмоциональном самочувствии детей старшего дошкольного возраста в детском саду по результатам кратковременного выборочного наблюдения, индивидуальных экспериментов и бесед с детьми.

Мои статьи | Просмотров: 703 | Добавил: Julia | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

Опитувальник авторів П. Бейкер і М. Меданос. Опитувальник Г.П. Лаврентьєвої і Т.М. Титаренко застосовується з метою виявлення тривожного дитини у групі однолітків. Методика на виявлення дитячих страхів О.І. Захарова і М.Панфілова. Методика «Страхи в будиночках» М.А. Панфілової.

Мои статьи | Просмотров: 9468 | Добавил: Julia | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

Даний тест констатує наявність або відсутність у дитини таких явищ, як:
• гіпо- або гіпертонус, м'язові затиски, сінкінезіі, тики, нав'язливі рухи, чудернацькі пози і ригідні тілесні установки; повноцінність окорухових функцій (конвергенції і амплітуди руху очей);
• пластичність (або, навпаки, ригідність) в ході виконання будь-якої дії і при переході від одного завдання до іншого, виснаженість, стомлюваність; коливання уваги і емоційного фону, афективні ексцеси;
• виражені вегетативні реакції, алергії, енурез; збої дихання аж до його очевидних затримок або гучних «преддиханій»; соматичні дизритмії, порушення формули сну, дізембріогенетіческіе стигми тощо.

Мои статьи | Просмотров: 2011 | Добавил: Julia | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

Для определения типа темперамента используется спе­циальная карта наблюдений, которая предлагается роди­телям. В ней указаны наиболее характерные проявления в поведении ребенка того или иного типа темперамента. За­полнение карты наблюдений происходит в течение недель­ного наблюдения за поведением и деятельностью малыша.

Мои статьи | Просмотров: 1656 | Добавил: Julia | Дата: 23.08.2016 | Комментарии (0)

Для того, щоб поводити себе правильно, враховуючи нагальних потреби дитини, ми повинні розуміти, що відбувається у неї всередині, як влаштована її психіка. А влаштована вона, поки що, трохи інакше, ніж у дорослого.

Мои статьи | Просмотров: 960 | Добавил: Julia | Дата: 22.08.2016

1-10 11-20 ... 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 ... 151-160 161-169